FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 14954304
nr 1495 4304
STOOL
1950s. Height: 60 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 60 cm
Condition: slitage
600
SEK 350
Monday October 10 2022
at 20:16:37
350 kr